Вид каталогу:
Перегляд

Футболка Космічна ракета на марсі

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням космічного корабля у вигляді ракети на марсі та написом "Explorer mission - Welcome to mars" (Місія дослідника - Ласкаво просимо на Марс). Марс - четверта за віддаленістю від Сонця і сьома за розміром планета Сонячної системи; маса планети становить 10,7% маси Землі. Названа на честь Марса - давньоримського бога війни, що ..

Перегляд

Футболка Космічний корабель у космосі

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням Космічного корабля, що летить на тлі планет і написом "Travel Across the Universe - Spaceship" (Подорож Всесвітом - Космічний Корабель). Космічний туризм - космічні або суборбітальні польоти з розважальних або науково-дослідних цілей за приватні кошти. Згідно з дослідженнями громадської думки, багато людей мають велике баж..

Перегляд

Футболка Космічний Серфінг

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням Космонавта, що катається серед зірок на дошці та написом "Space Surfing" (Космічний серфінг). Вихід у відкритий космос - робота або прогулянка космонавта в космічному просторі за межами свого корабля. Використовуваний термін «позакорабельна діяльність» (англ. Extra-vehicular activity, EVA) — ширше поняття включає також вих..

Перегляд

Футболка Космонавт на марсі

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням космонавта на марсі. Починаючи з 1960-х років дослідженням Марса займалися в США – програми «Марінер», «Вікінг», «Mars Global Surveyor» та інші, а також колишньому СРСР – програми «Марс», «Фобос», Європейське космічне агентство – програма «Марс-експрес», Індія – програма «Мангальян». Сьогодні, Марс — найбільш докладно ви..

Перегляд

Футболка Космонавт у космосі

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням Космонавта який мріє в космосі на надувному колі і написом "I Need My Space" (Мені потрібний мій Космос). Космічний простір, космос (ін.-грец. κόσμος — «упорядкованість», «порядок») — відносно порожні ділянки Всесвіту, що лежать поза межами атмосфер небесних тіл. Космос не є абсолютно порожнім простором: у ньому є, хоч ..

Перегляд

Футболка Космонавт, що гуляє по марсу

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням космонавта гуляючого по марсу та написом "Science Needs Dreamers - Occupant of Mars" (Науці потрібні мрійники - Житель Марса). Марс — планета земної групи з розрідженою атмосферою, тиск на поверхні у 160 разів менший за земний. На Марсі є метеоритні кратери, як на Місяці, вулкани, долини та пустелі, подібні до земних. Тут ..

Перегляд

Футболка Марсіанський краєвид

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням Марсіанського пейзажу та написом "Live on Mars - Explorer of Space" (Жити на Марсі - Дослідник Космосу). Марс має червоний колір, яким він завдячує мінералу маггеміту. Через цей колір його іноді називають Червоною планетою. Марс довго асоціювали з війною та кровопролиттям, тому його назвали на честь римського бога війни. ..

Перегляд

Футболка Міжпланетний космічний корабель

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням Космічного корабля, що пролітає на тлі планет і написом "Mission to Explore - the Outer Planets" (Місія з дослідження - Зовнішні планети). Всього на квітень 2019 року було запущено 244 міжпланетних апаратів (включно з пілотованими). Першою успішно запущеною автоматичною міжпланетною станцією був «Місяць-1», що пролетіла по..

Перегляд

Футболка Невідомий Всесвіт

(0)
380 грн.

Футболка із зображенням планет на тлі яскравого космічного сяйва та написом "Unknown Universe" (Невідомий Всесвіт). Всесвіт — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, які набуває матерія та енергія, разом із усіма галактиками, зірками, планетами та іншими астрономічними об'єктами. Всесвіт, що досліджується астрономами — частина матеріаль..

Перегляд

Cумка шоппер Космічна ракета на марсі

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням космічного корабля у вигляді ракети на марсі та написом "Explorer mission - Welcome to mars" (Місія дослідника - Ласкаво просимо на Марс). Марс - четверта за віддаленістю від Сонця і сьома за розміром планета Сонячної системи; маса планети становить 10,7% маси Землі. Названа на честь Марса - давньоримського бога війни,..

Перегляд

Cумка шоппер Космічний корабель у космосі

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням Космічного корабля, що летить на тлі планет і написом "Travel Across the Universe - Spaceship" (Подорож Всесвітом - Космічний Корабель). Космічний туризм - космічні або суборбітальні польоти з розважальних або науково-дослідних цілей за приватні кошти. Згідно з дослідженнями громадської думки, багато людей мають велике..

Перегляд

Cумка шоппер Космічний Серфінг

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням Космонавта, що катається серед зірок на дошці та написом "Space Surfing" (Космічний серфінг). Вихід у відкритий космос - робота або прогулянка космонавта в космічному просторі за межами свого корабля. Використовуваний термін «позакорабельна діяльність» (англ. Extra-vehicular activity, EVA) — ширше поняття включає також..

Перегляд

Cумка шоппер Космонавт на марсі

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням космонавта на марсі. Починаючи з 1960-х років дослідженням Марса займалися в США – програми «Марінер», «Вікінг», «Mars Global Surveyor» та інші, а також колишньому СРСР – програми «Марс», «Фобос», Європейське космічне агентство – програма «Марс-експрес», Індія – програма «Мангальян». Сьогодні, Марс — найбільш докладно ..

Перегляд

Cумка шоппер Космонавт у космосі

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням Космонавта який мріє в космосі на надувному колі і написом "I Need My Space" (Мені потрібний мій Космос). Космічний простір, космос (ін.-грец. κόσμος — «упорядкованість», «порядок») — відносно порожні ділянки Всесвіту, що лежать поза межами атмосфер небесних тіл. Космос не є абсолютно порожнім простором: у ньому є, ..

Перегляд

Cумка шоппер Космонавт, що гуляє по марсу

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням космонавта гуляючого по марсу та написом "Science Needs Dreamers - Occupant of Mars" (Науці потрібні мрійники - Житель Марса). Марс — планета земної групи з розрідженою атмосферою, тиск на поверхні у 160 разів менший за земний. На Марсі є метеоритні кратери, як на Місяці, вулкани, долини та пустелі, подібні до земних. ..

Перегляд

Cумка шоппер Марсіанський краєвид

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням Марсіанського пейзажу та написом "Live on Mars - Explorer of Space" (Жити на Марсі - Дослідник Космосу). Марс має червоний колір, яким він завдячує мінералу маггеміту. Через цей колір його іноді називають Червоною планетою. Марс довго асоціювали з війною та кровопролиттям, тому його назвали на честь римського бога війн..

Перегляд

Cумка шоппер Міжпланетний космічний корабель

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням Космічного корабля, що пролітає на тлі планет і написом "Mission to Explore - the Outer Planets" (Місія з дослідження - Зовнішні планети). Всього на квітень 2019 року було запущено 244 міжпланетних апаратів (включно з пілотованими). Першою успішно запущеною автоматичною міжпланетною станцією був «Місяць-1», що пролетіл..

Перегляд

Cумка шоппер Невідомий Всесвіт

(0)
255 грн.

Cумка шоппер із зображенням планет на тлі яскравого космічного сяйва та написом "Unknown Universe" (Невідомий Всесвіт). Всесвіт — весь матеріальний світ, різноманітний за формами, які набуває матерія та енергія, разом із усіма галактиками, зірками, планетами та іншими астрономічними об'єктами. Всесвіт, що досліджується астрономами — частина матер..

Перегляд

Дитяча футболка Космічна ракета на марсі

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням космічного корабля у вигляді ракети на марсі та написом "Explorer mission - Welcome to mars" (Місія дослідника - Ласкаво просимо на Марс). Марс - четверта за віддаленістю від Сонця і сьома за розміром планета Сонячної системи; маса планети становить 10,7% маси Землі. Названа на честь Марса - давньоримського бога вій..

Перегляд

Дитяча футболка Космічний корабель у космосі

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням Космічного корабля, що летить на тлі планет і написом "Travel Across the Universe - Spaceship" (Подорож Всесвітом - Космічний Корабель). Космічний туризм - космічні або суборбітальні польоти з розважальних або науково-дослідних цілей за приватні кошти. Згідно з дослідженнями громадської думки, багато людей мають вел..

Перегляд

Дитяча футболка Космічний Серфінг

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням Космонавта, що катається серед зірок на дошці та написом "Space Surfing" (Космічний серфінг). Вихід у відкритий космос - робота або прогулянка космонавта в космічному просторі за межами свого корабля. Використовуваний термін «позакорабельна діяльність» (англ. Extra-vehicular activity, EVA) — ширше поняття включає та..

Перегляд

Дитяча футболка Космонавт на марсі

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням космонавта на марсі. Починаючи з 1960-х років дослідженням Марса займалися в США – програми «Марінер», «Вікінг», «Mars Global Surveyor» та інші, а також колишньому СРСР – програми «Марс», «Фобос», Європейське космічне агентство – програма «Марс-експрес», Індія – програма «Мангальян». Сьогодні, Марс — найбільш доклад..

Перегляд

Дитяча футболка Космонавт у космосі

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням Космонавта який мріє в космосі на надувному колі і написом "I Need My Space" (Мені потрібний мій Космос). Космічний простір, космос (ін.-грец. κόσμος — «упорядкованість», «порядок») — відносно порожні ділянки Всесвіту, що лежать поза межами атмосфер небесних тіл. Космос не є абсолютно порожнім простором: у ньому ..

Перегляд

Дитяча футболка Космонавт, що гуляє по марсу

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням космонавта гуляючого по марсу та написом "Science Needs Dreamers - Occupant of Mars" (Науці потрібні мрійники - Житель Марса). Марс — планета земної групи з розрідженою атмосферою, тиск на поверхні у 160 разів менший за земний. На Марсі є метеоритні кратери, як на Місяці, вулкани, долини та пустелі, подібні до земни..

Перегляд

Дитяча футболка Марсіанський краєвид

(0)
360 грн.

Дитяча футболка із зображенням Марсіанського пейзажу та написом "Live on Mars - Explorer of Space" (Жити на Марсі - Дослідник Космосу). Марс має червоний колір, яким він завдячує мінералу маггеміту. Через цей колір його іноді називають Червоною планетою. Марс довго асоціювали з війною та кровопролиттям, тому його назвали на честь римського бога в..

Показано з 1 по 25 із 72 (3 сторінок)